Jakie trendy łazienkowe na 2016 rok?

Jakie trendy łazienkowe na 2016 rok?Zdecydowanie w nadchodzącym sezonie będzie królowała biel i jej wszelkie odmiany. To właśnie ten kolor powinien stanowić podstawę projektowania aranżacji niezależnie od tego, czy wybierzesz styl skandynawski, minimalistyczny, czy rustykalny. Warto podkreślić, że białe mogą być nie tylko same ściany w łazience, ale także poszczególne meble, czy dodatki.

Dlaczego biel?

Nie da się zaprzeczyć, że świetnie rozprasza światło i dzięki temu sprawia, że pomieszczenie wydaje się nie tylko jaśniejsze, ale również i wszechstronniejsze. Daje to poczucie takiej czystości i wywołuje uczucie natychmiastowego odnowienia wnętrz.

Wbrew pozorom, biel bieli wcale nie jest równa. Czasami warto jest połączyć różne odcienie i sprawić, że pomieszczenie nabierze zupełnie nowego wyglądu. To ważne, tym bardziej, że niektórym czysta i niczym niezmącona biel kojarzy się z bardzo dużą sterylnością i np. ze szpitalem. Dlatego też kiedy chcesz urządzać łazienkę, to wybieraj takie kafelki łazienkowe Opoczno, które rzeczywiście są zgodne z Twoją wizją tego pomieszczenia.

Najpierw dobry plan

Zdecydowanie polecamy wstępne zaprojektowanie łazienki, ponieważ wtedy znacznie lepiej poradzisz sobie z doborem poszczególnych elementów aranżacji. Pamiętaj, że z niczym nie musisz się śpieszyć, bowiem pośpiech to zawsze będzie Twój najgorszy z możliwych doradców.

Staraj się różnicować materiały, o ile chcesz uniknąć znudzenia lub niezbyt podchodzą Ci jednolite pomieszczenia. Czasami wystarczy tylko kilka prostych zmian, aby skutecznie odmienić pomieszczenie.

3 komentarze

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *